en cz de de
lng
partneři kontakt

Suzanne Siren

zpěv, choreografie

Suzanne Siren

 
 

Narodila jsem se v zapomenutém kraji hluboko na Moravě do křesťanské rodiny. Zážitky spojené s hudbou přišly velmi brzy. Pokud si pamatuji, byly jsme s babičkou v kostele, už tenkrát mě fascinovaly zvuky, barvy. A když zazněl kostelní chór,uvědomila jsem si, že zpěv je to, co chci. Rodiče si všimli mého temperamentu a pohybového nadání už v předškolním věku. Díky mámě, která byla vychovatelkou v mateřské škole, jsem začala veřejně vystupovat už v pěti letech. Následovalo studium v "Lidušce", a to hra na flétnu a klavír. Jak šel čas a já se dostala do puberty, měla jsem za sebou úspěchy i neúspěchy na školních pěveckých nebo recitačních soutěžích. Byla jsem ve svém živlu, ale bylo mi to málo, měla jsem ještě dost energie na atletiku a gymnastiku.

Hudba mě provází celý život. Díky tátovi jsem vyrůstala ve společnosti kapel Black Sabbath, Metallica, Deep Purple, Pink Floyd, zpěváků Davida Bowieho či Björk. V sedmnácti letech jsem začala zpívat s garážovou kapelou a řízením osudu se zúčastnila několika pěveckých soutěží. Po prvním úspěchu v takové soutěži jsem se účastnila konkurzu do muzikálu, nicméně jsem zjistila, že muzikál pro mě není to pravé. Po soutěži jsem nahrála vlastní písničku jako singl, dále pět CD s přezpívanými písničkami z filmů a pohádek pro děti.

Muzika mě začala čím dál víc pohlcovat, bylo mi jedno zda je to metal, grunge, reagge, jazz, trance. Fascinovaly mě hlavně zpěvačky - Sharon den Adel  (Within Temptation), Björk, Hayley Williams (Paramore), Angela Gossow (Arch enemy) a mnoho dalších. Přála jsem si být na jejich místě, před lidmi, zpívat a dávat jim energii. Neskutečný pocit. Nemohla jsem se však rozhodnout, jaký žánr bych vlastně chtěla zpívat. Nakonec jsem zakotvila v alternativní kapele Agnes Compadres. Po dvou letech jsem zjistila, že pódium je můj druhý život, mít vlastní CD je fajn, ale i přesto jsem z kapely odešla. Cítila jsem, že mě dusí. Nebylo to ono, to, co jsem hledala, co by mě dělalo šťastnou. Potřebovala jsem roztáhnout křídla a volně lítat.

Následovala několikaletá práce v rádiu v roli moderátorky, což mě dost bavilo. Každý den jsem vítala své posluchače songem Symphony of Destruction od kapely Megadeth. :) Potkávala jsem spoustu muzikantů, lidí, co se pohybují kolem hudby, fanoušky, vyzkoušela jsem si i post manažerky, ale hlavně jsem díky práci potkala člověka, který mě osvítil.

Se SunAlchemym jsem se setkala díky hudebnímu pořadu v rádiu, který jsem moderovala.Tenkrát jsme mluvili o jeho projektu Public Relations. Bylo na něm vidět, že hudba je jeho život. To nadšení, názory na hudbu obecně. Po čtyřech letech mi zvoní telefon - SunAlchemy mi nabízí spolupráci v jeho novém projektu, a když jsem slyšela první ukázku jeho nové tvorby, málem jsem omdlela štěstím. Cítila jsem neskutečný závan energie. Je tam vše. Nemám strach z žádných hudebních experimentů.
 
Mým snem je, abych si mohla na sklonku svého života s klidným svědomím říct, že jsem udělala vše proto, abych byla šťastná, což se mi zatím daří. Neustále se zdokonaluji, rostu,bojuji proti zášti a závisti. V rámci projektu jsem přijala jméno Suzanne Siren a nebojím se žádné výzvy. A víte proč? Protože Svět bez umění je EHH!

 

Fotogalerie

Suzanne Siren

Suzanne Siren


Suzanne Siren

Suzanne Siren


Suzanne Siren

Suzanne Siren


Suzanne Siren

Suzanne Siren


Suzanne Siren

Suzanne Siren


Suzanne Siren

Suzanne Siren


 

logs youtube facebook bandzone iTunes myspace
Copyright © 2002 - 2012  McRAI s.r.o.
Real application for internet